Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок у Фетхіє чудовий

Одне із найбільш мальовничих місць для відпочинку – Фетхіє, затишний, комфортний та ще недостатньо відомий курорт Туреччини. Розташувалося «Місто сонця» у підніжжя турецьких гір, вкритих зеленими лісами. А омивається воно теплими та чистими водами Середземного моря.

Тури у Фетхіє – справжня знахідка для тих, хто шукає нових вражень та незабутнього пляжного відпочинку. Сама природа створила тут всі умови: бірюзові лагуни, довгі пляжні смуги, а також – захоплюючі водні розваги та білосніжні яхти, такі близькі та доступні, всупереч стереотипам.

Фетхіє завжди дивує своїх гостей. Курорт приваблює унікальними природними умовами, цілющим та кришталево чистим повітрям, близькістю цікавих пам’яток, різноманітними розвагами. Ще один приємний бонус – доступні ціни на авіа тури у Фетхіє.

Захоплюючі авіа тури у Фетхіє зі Львова

Під час відпочинку у Фетхіє не обов’язково проводити весь час на пляжах. Тим, хто полюбляє насичену екскурсійну програму, тут також буде, чим себе зайняти.

Серед місць, які неодмінно варто відвідати, зверніть увагу на:

  • Лікійські гробниці – одна із найвідоміших та найцікавіших пам’яток регіону, оповита старовинними легендами та містичними історіями. Поховання приховані прямо у скелі. Над усіма ними, вище за всіх – гробниця правителя Амінтаса. Такі поховання – традиційний звичай давнього народу, адже померлі душі мали як найближче сягнути неба.
  • Тлос та Пінар – ще одні лікійські античні пам’ятки. Древні руїни межують із частково збереженими спорудами. У Пінарі можна оцінити ще й розмах місцевого амфітеатру.
  • Химерні історії та власних привидів зберегло спустошене селище Каякей. Мешканці покинули будинки та храми ще у повоєнний час. Неподалік на пагорбі – моторошні залишки лицарської фортеці.
  • Відомий далеко за межами регіону національний заповідник «Блакитна лагуна» знаходиться у селищі Олюденіз. Він славиться фантастичними пейзажами.
  • Неподалік – улюблена фанатами екстремального параглайдингу гора Бабадаг.
  • Ще одна важлива природна пам’ятка, що неодмінно заслуговує на увагу – національний парк Сакликент. В ущелині прихована бурхлива та потужна річка.

Ціни на путівки у Фетхіє зі Львова

Дістатися до Фетхіє легко. У розпорядженні туристів – аеропорти у Даламані та Анталії. Туристичний сезон тут довгий та триває з квітня по листопад. З грудня починається сезон дощів, що зазвичай триває до зими.

Пляжі розташовані поблизу самого міста. Найпопулярніший – Чалиш, а наймальовничіший – Олюденіз. Для любителів дайвінгу у Фетхіє безліч можливостей. Місцевий підводний світ вражає яскравими барвами та різноманіттям флори і фауни, включаючи рідкісні види риб та молюсків. Для сімей – бухта Дальян, де створені умови для занурення з дітьми. А риф Барракуда та печера Афкуле приємно здивують навіть досвідчених дайверів.

Унікальні природні умови створили комфортний та приємний клімат. Через близькість гір з тінистими лісами, а також завдяки Егейському морю з його вітрами неподалік, навіть найсильніша спека в Фетхіє переноситься значно легше.

А щоб обрати ідеальну путівку зі Львова до Фетхіє, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час