Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Сіде, Туреччина

Сіде – популярний морський курорт турецького Середземномор’я. Він знаходиться між Анталією та Аланією, тож уникнути його увагою просто неможливо. По обидві сторони від центру простягаються смуги пляжів та готелів, а в туристичну зону входять ще й прилеглі курортні селища.

Основним напрямком вважається пляжний відпочинок в Сіде. Однак не будуть сумувати і шанувальники історії. Поблизу численні руїни античних споруд, адже заснували місто ще стародавні греки. В околицях збереглися численні свідчення їх перебування – амфітеатр, баня, храми, ринкова площа, фрагменти стін, тощо.

  • На захід від центру знаходиться популярний туристичний район. Він відрізняється чистими і красивими, але в високий сезон – дуже багатолюдними, пляжами. Тут розташовано безліч готелів і готельних комплексів.
  • На схід від півострова пляжі менш людні та динамічні. Цей район зазвичай вибирають прихильники усамітненого відпочинку. До того ж, звідси легко дістатися до історичного центру.
  • Щодо околиць, у Чолакли – зручні і безпечні для дітей пляжі, в Кизилагачі – ринок з сувенірами та курортні готелі для сімейного відпочинку, в Кумкої – молодіжні клуби і вечірки до ранку.

Авіа тури в Сіде зі Львова

Відпустка в Сіде має чим здивувати:

  • Раніше в історичному центрі розташовувався цілий комплекс античних споруд, тепер від них залишилися тільки руїни, але дещо збереглося непогано. Наприклад, залишки храму богині удачі Тюхе.
  • Неподалік від Агори знаходяться руїни найдавнішої кам’яної споруди в країні – базиліки. Навіть в напівзруйнованому вигляді вгадується самобутня архітектура з візантійськими мотивами та заплутане планування.
  • З боку материка старе місто відгороджують від решти курорту стародавні стіни. Інша частина, яка виходила до моря, практично не збереглася. Подекуди чітко видно колони з ліпниною та інші архітектурні елементи.
  • Від монументальної в минулому будівлі портової лазні нині теж залишилися лише обриси – обвалилися кам’яні стіни з великими арками. А от акведук, вік якого лише трохи менше базиліки, донині вражає розмахом стародавньої інженерної думки.

Авіа тури в Сіде приваблюють і прихильників активного відпочинку: вітрильного спорту, водних лиж, дайвінгу, риболовлі, круїзів та екскурсій на човнах, польотів з парашутом, тощо.

Путівки в Сіде зі Львова для пар та сімей з дітьми

Клімат Сіде середземноморський з тривалим спекотним літом, кількість опадів мінімальна. Сезон починається в квітні і закінчується в листопаді, коли спека спадає, а море стає прохолодним. Найспекотніший період – червень-серпень. А тури в Сіде з дітьми краще обирати в травні чи вересні-жовтні. Для екскурсійного туризму пасує березень або грудень, коли купальний сезон закритий та панує тепла комфортна погода.

Саме у Сіде на турецьку кухню найбільше вплинули середземноморські кулінарні традиції – тут готують безліч незвичайних страв з риби і морепродуктів.

Навколо старого міста Сіде розташовані два основних: східний і західний. Західний вважається більш безпечним, а море тут неглибоке. Пологий вхід у воду робить комфортним відпочинок з маленькими дітьми. Майже все узбережжя поділене між барами і готелями, але є і громадські ділянки. На схід від мису не так багатолюдно і спокійніше. Уздовж пляжу ростуть хвойні та апельсинові гаї. Обидва пляжу відзначені Блакитним прапором.

Консультанти агенції «Love Travel» допоможуть обрати ідеальну путівку зі Львова до Сіде на будь який смак та бюджет!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час