Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Угорщині на термальних водах

Тури в Угорщину – це прекрасна можливість відправитися в країну контрастів, розташовану в самому центрі Європи. Відпочинок в Угорщині користується великою популярністю у туристів завдяки своїм знаменитим бальнеологічним курортам, де лікуються практично всі відомі в наш час хвороби. В цьому відношенні країна може легко суперничати з термальними джерелами Чехії.

Крім мінеральних і термальних курортів, в Угорщині чекає м’який клімат з теплою зимою і спекотним літом, добре розвинена туристична індустрія, відмінні можливості для гірськолижного відпочинку і відпочинку на озерах, занесені до фонду Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО пам’ятники історії та культури, безліч цікавих музеїв.

Захоплюючі екскурсії проводяться по таємничих замках Угорщини, яких в країні налічується понад 3500. Найцікавіші – замок Брунсвік з англійським парком, замок Грашшалковичів з прекрасними садами, Шиклошська фортеця, Печвардське абатство-готель та замок Фештетич. Також варто відвідати острів Магріт посеред Дунаю та інші мальовничі пам’ятки.

Захоплюючі екскурсійні тури в Угорщину

Відпочинок в Угорщині – чудова можливість поправити своє здоров’я на одному з прославлених мінеральних або термальних курортів, серед яких:

  • Будапешт – місто, яке вважається одним з найбільш багатих термальними і лікувальними водами в світі. Тут діють 27 купалень, з яких 13 є лікувальними, а вода використовується як для купання, так і для пиття. Окрім того, Будапешт по праву вважається одним із найгарніших історичних міст світу. Не дарма саме тут проводяться численні кінозйомки.
  • Сегед – лужна йодиста вода місцевої термальною купальні рекомендується при різних нервових розладах, пошкодженнях суглобів і хребта, хронічній втомі, астмі та інших хворобах. На курортах Сегеда гостей також чекають різні види лазень та саун, парні і басейни, грязьові і вуглекислотні ванни, масаж і лікувальна гімнастика.
  • Дебрецен – в цьому місті знаходиться парк Великий Ліс, де працює величезна термальна водолікарня, яка є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших курортів Угорщини. Для туристів тут обладнані чотири басейни з термальною водою, термальні купальні та парні, аквапарк для дітей і дорослих.

Автобусні тури в Угорщину зі Львова

Угорщина не обмежується курортами. Ще одна місцева особливість – прославлені озера країни. Мальовничіші краєвиди важко відшукати в усій Європі.

  • Балатон – найбільше озеро Центральної Європи, площа якого становить близько 600 квадратів. Тут надзвичайно сприятлива екологія, особливий південний мікроклімат і м’яка, злегка лужна вода з великим вмістом йоду. Такий відпочинок за ефектом не поступається відпочинку на морі. На берегах озера обладнані зручні пляжі. Також тут туристам пропонуються різноманітні розваги, такі як серфінг, вітрильний спорт, рибалка, теніс, гольф, верхова їзда, тощо. На узбережжі працює безліч ресторанів і трактирів з циганською музикою, де готуються страви балатонської кухні.
  • Озеро Хевіз – найбільш тепловодне озеро Європи. Розташоване воно неподалік від Балатону. Цілющий ефект озерної води посилюється завдяки щільному пару та бурхливій ​​рослинності на узбережжі, що створює на курорті унікальний мікроклімат. Також тут захоплюючі екскурсії по визначних пам’ятках, прогулянки в національному парку і заповіднику балатонської затоки.

Якщо не бажаєте власноруч займатися організацією та витрачати сили на планування, звертайтеся до нас. Агенція «Love Travel» пропонує найкращі путівки в Угорщину зі Львова для всіх бажаючих!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час