Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок у В’єтнамі без турбот

В’єтнам – батьківщина стародавніх храмів, мальовничий куточок майже недоторканої природи та осередок якісного туристичного сервісу разом із комфортабельними готелями та порівняно низькими цінами. Навіть довгий переліт не здатний зіпсувати враження від фантастичного відпочинку у В’єтнамі.

Всупереч поширеним стереотипам, справжній В’єтнам – це батьківщина маловідомих цивілізацій, химерні храмові комплекси, що зберігають таємниці віків та тисячоліть, а також вражаюча краса природних парків, унікальна та здорова кухня, по-східному екзотичні курорти з європейським рівнем обслуговування. В’єтнам – це також найдешевший дайвінг, що здатний здивувати навіть досвідчених прихильників розмаїттям чудернацьких підводних мешканців та видами, що перехоплюють подих.

Територіально В’єтнам поділяється на три регіони:

  • Південь – економічний центр. У Хошиміні, найбільшому в’єтнамському місті, процвітають дорогі готелі, незлічені магазини та найкращі ресторани. Серед популярних південних курортів – галасливий та молодіжний Нячанг, спокійний сімейний Фантхієт та елітний і розкішний Фукуок.
  • Північ – найдавніша частина. Тут – осередок місцевих пам’яток, заповідники, всесвітньо відомі кавові та чайні плантації. Пік сезону – весна.
  • Центр – курортний регіон. Тут – довжелезні чисті пляжі, комфортний клімат протягом практично всього року, мальовничі види. Для любителів старовини – храми Хюе, а для прихильників веселого відпочинку – бурхливі вечірки Данангу.

Тури до В’єтнаму з авіаперельотом

Відпочинок у В’єтнамі – це численні пляжі та популярні курорти. Всі вони відрізняються настроєм та профілем. Є тихі та усамітнені куточки, а є й бурхливі, галасливі та емоційні місця.

У країні – всі умови для екстремального відпочинку, включаючи кайтинг та серфінг. Для дайвінгу ідеально підходять Хойан, Нячанг, Кондао та Фукуок.

Кондао – Національний заповідник з 14 островів, де можна зустріти найбільш рідкісні види рослин та тварин. Популярністю користуються катання на слонах, відвідини крокодилячих ферм та перлинних плантацій, екстремальні зміїні ресторани, незабутні театральні вистави на воді.

Місто Хюе зберегло спадщину династії Нгуен – імператорські палаци та пагоди, що немов зависли у повітрі. Бухта Халонг відкриває казкову панораму на кілька тисяч вапнякових острівків химерних форм. Стародавні, середньовічні та комуністичні пам’ятки водночас сусідствують у Ханої. Також варто відшукати відомого Лежачого Будду, що переховується у Фантхіїті, і мармурові скелі Нгу-Нань-Сон у Даназі.

Путівки у В’єтнам для незабутнього відпочинку

Готелі у В’єтнамі – різноманітні за якістю, вартістю та стилістикою. Розповсюджена система харчування – шведський стіл.

По всій країні поширений гастрономічний туризм. Місцева кухня вирізняється незвичними інгредієнтами та поєднаннями разом із специфічними спеціями. У національних стравах відчувається водночас вплив Китаю та Франції.

Клімат залежить від регіону. Чим вище – тим помірніший. У квітні-жовтні – тепла та волога погода, окрім регіонів, що закриті горами. Саме цей період вважається найкомфортнішим для відпочинку у В’єтнамі.

Щоб обрати ідеальну путівку у В’єтнам зі Львова, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором з урахуванням всіх побажань, проконсультують з актуальних питань та візьмуть на себе всі організаційні турботи.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час