Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Єгипті, країні фараонів

Серед найбільш популярних туристичних напрямків як для пляжного, так і для культурного відпочинку – відпочинок в Єгипті. Дивовижна історія та легендарні пам’ятки тут межують із сучасними курортами та розвиненою інфраструктурою.

Відвідати Єгипет можна у будь-яку пору року, чому сприяє місцевий клімат. Географічне розташування та вітри сприяють тому, що навіть найсильніша спека тут переноситься значно легше. Дещо прохолодним зазвичай буває лише лютий. Дощі тут помірні та переважно нетривалі.

В першу чергу путівки в Єгипет – це подорож до одного із численних місцевих курортів. Найпопулярніші серед них – Хугарда, Сафага, Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Ель Гунна. Існують і менш відомі варіанти, що не поступаються комфортом та сервісом, але значно менше заповнені в гарячий сезон.

Захоплюючі путівки в Єгипет на будь-який смак

Єгипет – країна, де можна буквально доторкнутися до історії та часу, відчути на собі їх силу та могутність. Місцева культура пережила тисячоліття. Відголоски давньої цивілізації збереглися до сьогодні. Величні піраміди вражають уяву, все ще залишаючись одним із найфантастичніших витворів людства.

Окрім того, відпочинок в Єгипті зі Львова має й ряд фактичних переваг:

  • Червоне море – одне із найтепліших та найчистіших. Навіть на глибині у сотні метрів можна легко розгледіти дно. Єгипет роками манить дайверів та любителів підводних мандрівок.
  • Для любителів активного дозвілля – численні водні розваги, акваскопи, дослідження коралових рифів, екстремальний спорт, серфінг, кайт, активне та яскраве нічне життя, танці, круїзи, тощо.
  • Поширений і відпочинок в Єгипті з дітьми. Для сімей тут створені всі умови та налагоджена власна інфраструктура.
  • Не варто оминати увагою місцеві ринки. Східні базари завжди були відомі тим, що на них можна вигідно придбати будь-що. Особливо цікаві місцеві прикраси та сувеніри, спеції, екзотичні фрукти, кальяни.
  • Така мандрівка – порівняно бюджетний варіант, особливо – відносно популярних європейських курортних країн. Окрім того, завжди можна підібрати гарячі тури у Єгипет.

Єгипет – це екзотичний казковий колорит, який щодня буде дарувати нові враження та незабутні емоції.

Гарячі тури в Єгипет зі Львова – це зручно!

Тури в Єгипет зі Львову – знахідка для поодиноких мандрівників, туристичних груп, сімейного відпочинку, галасливих компаній чи романтичних пар. Один із плюсів – мінімум формальностей при оформленні документів. Можна сміливо та без перешкод відправитися навіть у спонтанну подорож.

Відвідини Єгипту передбачають екскурсію до Долини Царів та пірамід, знайомство із загадками Сфінксу, вивчення Каїрського музею, Луксору, храмів та священних місць у Карнаці, круїз по Нілу, тощо.

Побачити химерні та фантастичні витвори природи можна у пустелі, де у постійній боротьбі стикаються різні стихії. Тут – і прогулянка з верблюдами, і сафарі на джипах, і подорож до оазисів та знайомство з побутом місцевих жителів.

Наша агенція «Love Travel» допоможе обрати цікаві та вигідні путівки в Єгипет зі Львова з урахуванням будь-яких індивідуальних побажань, планів та бюджету.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час